Archiwum regulaminów

Regulamin TradeSport.pl wersja 01.01 (obowiązuje do 2014-12-24)
Regulamin TradeSport.pl wersja 12.01 (obowiązuje od 2014-12-25)
Regulamin TradeSport.pl wersja 18.01 (obowiązuje od 2018-05-25)

Regulamin

Regulamin TradeSport.pl wersja 01.01 (obowiązuje do 2014-12-24)

Sklep Internetowy "TradeSport.pl" działający pod adresem www.tradesport.pl, prowadzony jest przez firmę Tradesport.pl z siedzibą w Rzeszowie, ul. Wspólna 4a, NIP: 813-151-12-77, Regon: 180484219.

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet lub telefonicznie. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem potwierdzenie złożenia zamówienia.

3. Realizacja zamówienia następuje automatycznie po złożeniu zamówienia, lub w momencie ustaleń telefonicznych.

4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
- w przypadku płatności „za pobraniem” – Jeżeli zamówienie zostało złożone w ciągu dnia do godziny 14:00, to wysyłka zostanie zrealizowana w tym samym dniu. Natomiast jeżeli zamówienie zostanie złożone po godzinie 14:00, to wysyłka będzie realizowana w ciągu następnego dnia roboczego.
- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 1 dzień roboczy od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.

5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze.

6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

7. W przypadku zdarzeń losowych np. uszkodzony ostatni produkt objęty zamówieniem, Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

10. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- przy odbiorze: należność pobiera kurier,
- przelewem bankowym na konto sklepu.

11. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.
Koszt dostawy:
12,00 zł – w przypadku płatności przelewem (przedpłata)

Przelewy należy kierować na jeden z poniższych rachunków:
Dane do przelewu:
TradeSport.pl, ul. Wspólna 4a, 35-512 Rzeszów
mBank: 02 1140 2004 0000 3302 6563 6135
Inteligo: 50 1020 5558 1111 1791 3300 0083
ING: 94 1050 1562 1000 0090 7013 7410
Alior: 04 2490 0005 0000 4500 4378 7367

17,00 zł - w przypadku płatności „za pobraniem”

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen usług przewozowych.

12. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

13. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

14. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

15. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „Tradesport.pl”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

16. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki. Wzór oświadczenia o odstąpieniu zostaje przesłany drogą mailową po zgłoszeniu chęci dokonania zwrotu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

17. Wymiana towaru. Chęć dokonania wymiany należy zgłosić drogą mailową w ciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki. Wiadomość ta powinna zawierać model i rozmiar produktu na jaki ma zostać wymieniony. W przypadku braku wskazanego towaru, klient zostaje niezwłocznie o tym poinformowany. Wzór oświadczenia wymiany zostaje przesłany drogą mailową po wcześniejszych ustaleniach. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Koszty wysyłki jak i odsyłki pokrywa kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

18. Reklamacje. Jeżeli w trakcie użytkowania uwidocznią się wady ukryte należy nam to niezwłocznie zgłosić drogą mailową. Klient po otrzymaniu wzoru formularza reklamacyjnego zobowiązany jest niezwłocznie odesłać produkt na adres wskazany na formularzu. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są zgodnie z ustawą „z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego” Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego pokrywa kupującym natomiast odsyłki sklep. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon lub fakturę oraz formularz reklamacyjny. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Po rozpatrzeniu reklamacji klient zostaje o tym niezwłocznie poinformowany. W przypadku reklamacji uznanej, towar uszkodzony zostanie w miarę możliwości naprawiony lub wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary. W przypadku reklamacji niezasadnej, paczka z produktem zostaje odesłana wraz z opinią rzeczoznawcy.
Ta strona w celu poprawnego działania korzysta z plików cookies. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie Polityka plików cookies

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 - Markowe obuwie sportowe (1.0.4.1057, 1.12.3) tradesport.pl
Ładowanie strony...
Ładowanie strony